قاب هالوژن

قاب هالوژن امپوریو چرخشی دو تایی  

قاب هالوژن دوتایی چرخشی
قاب هالوژن دوتایی چرخشی

مشخصات قاب هالوژن امپوریو چرخشی دو تایی:

قاب هالوژن دوتایی فده مدل امپوریو چرخشی EMPORIO SWIVEL & TILT TWO، با قابلیت چرخش و جهت دهی نور برای هر دو فریم کنار هم در قاب هالوژن دوقلو با قطر برش 9.5*19.5 در چهار رنگ طلایی، پتینه سفید و طلایی، نقره ای و برنز از جنس بدنه آلیاژ برنج و روکش های کار دست، طراحی و ساخته شده است. وزن فریم هالوژن دوتایی امپوریو1106 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند. به تازگی قاب های هالوژن چند تایی به بازار ارائه شده اند که در یک فریم شما می توانید تعداد مختلفی از هالوژن را استفاده کنید با این مزیت که این هالوژن ها قابلیت چرخش به زوایای مختلف را دارند و می توانید به جهت های خاص از آنها استفاده کنید، حتی می توانید از مدل های چند تایی مثل مدل هالوژن چهار تایی به عنوان لوستر آشپزخانه یا اتاق های کوچک استفاده کنید. حاشیه های بسیار ظریف و زیبای اطراف این قاب های هالوژن چند تایی زیبایی دو چندانی به آن داده است.مدل فریم هالوژن دوقلوی امپوریو شامل دو هالوژن چرخشی روی یک قاب بیضی مانند با حاشیه دورتا دور طرح برجسته با کار دست است.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن چرخشی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن امپوریو چرخشی دو تایی:

فریم هالوژن دوتایی FD1103SCB
هالوژن سقفی خارجی FD1103SOB
قاب هالوژن برنجی FD1103SOP
فریم هالوژن لوکس FD1103SPB
اندازه قاب هالوزن دوتایی
قطر برش 19.5*9.5 سانتیمتر
محصولات مرتبط: