نورپردازی آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه


آَشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است. مکانی است که خانم خانه مدت زمان زیادی درآن صرف آشپزی می کند و شاید خانواده درآن غذا بخورند، به همین دلیل توجه به دکوراسیون و نورپردازی آن اهمیت دارد. امروزه آشپزخانه ها اپن شده اند و حتی وقتی در اتاق پذیرایی نشسته اید می توانید به راحتی آشپزخانه را ببینید. حالا دیگر دکوراسیون آشپزخانه بیشتر از گذشته اهمیت دارد و اهمیت آن کمتر از دکوراسیون اتاق پذیرایی نیست.

بهترین نورپردازی آشپزخانه

اگرآشپزخانه شما پنجره دارد روی نور طبیعی حساب کنید که در طول روز مهمترین منبع تامین نور برای نورپردازی آشپزخانه شما خواهد . علاوه بر فضای کلی آشپزخانه که باید از نور کافی برخوردار باشد،در بسیاری از آشپزخانه ها تعدادی از کابینت ها به صورت ویترین ساخته شده اند و از آنها برای به نمایش گذاشتن ظروف زیبا و تزئینی استفاده شود ، این کابینت ها نیز نیاز به نورپردازی داخلی دارند.

از چه نورپردازی در آشپزخانه استفاده کنیم؟

از یک لوستر شیک به عنوان نور مرکزی و اصلی سقف آشپزخانه استفاده کنید که نور یکنواختی را به محیط آشپزخانه می دهد مخصوصا برای آشپزخانه های اپن می تواند به عنوان عنصر تزیینی به حساب بیاید. برای دیدن انواع لوسترهای لوکس به سایت فده سری بزنید.

نورپردازی آشپزخانه مدرن

چگونه ازهالوژن درنورپردازی آشپزخانه استفاده کنیم؟

یکی از پرطرفدارترین نورها در نورپردازی آشپزخانه ،نورهای هالوژن هستند .زیرا علاوه بر داشتن عمر طولانی و مصرف کم، با ایجاد نقاط نورانی روی سقف و لبه های دیوار پخش نور را در نورپردازی سقف ممکن می کنند. نوری که هالوژن تولید میکنند نورهای لطیف و تاکیدی است .هالوژن از انواع نورهای تزئینی در خانه است که در سقف، آرک آشپزخانه ، اپن و دیوارها نصب می شوند. با کمک هالوژن ها می توان نورهای زیبایی در فضا ایجاد کرد.برای داشتن جلوه زیباتر شما به قاب هالوژن لوکس احتیاج دارید که چراغ هالوژن را دربرگیرد .قاب هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی در نورپردازی با نورهای هالوژن است. شرکت فده تولید کننده انواع قاب های هالوژن لوکس دست ساز است که به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.


قاب هالوژن لوکس

چراغ آویز سقفی بهترین گزینه برای نورپردازی اپن

در نورپردازی آشپزخانه، وجود جزیره و یا اپن می توانند تاثیر زیادی در طراحی و انتخاب آویز و لوستر مناسب داشته باشند. گزینه مناسب برای این منظورچراغ آویزسقفی هستند ،باید به این نکته توجه داشته باشید که این نورها صرفا نورهای تاکیدی و تزیینی بوده و قرار نیست که نور اصلی فضای آشپزخانه شما را تامین نمایند اما می تواند در کنار نورپردازی اصلی نیز به تامین نور مورد نیاز کمک نماید. چراغ سقفی میلانو ملقب به چراغ باربهترین انتخاب برای این گزینه می باشد که یک چراغ آویز دکوراتیو در اشپزخانه است و بالای جزیره، بالای میز ناهار خوری ، میز صبحانه خوری و ... استفاده می شود. 
برای اینکه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید پیشنهاد می کنیم جدیدترین مدل های لوسترهای روز 2018 را مطالعه کنید.

چراغ آویز اپن

دوست دارم مقاله رو از طریق تلگرام برای دوستم بفرستم.