• English (English)
قاب هالوژن خاص

هالوژن فده دو قلو مربعی مدل سینا

قاب هالوژن مربعی دوتایی
قاب هالوژن مربعی دوتایی

مشخصات قاب هالوژن دو قلو مربعی:

قاب هالوژن دوقلو مدل سینا مربعی SIENA SQUARE به شکل مربع مستطیل و با عرض 13 سانتی متر و طول 23.5 سانتی مترو سایز برش 19.5*9.5 می باشد. قاب هالوژن دوتایی سینا قابلیت چرخش و تغییر زاویه دارد و از آن می توان به عنوان یک منبع نور مناسب جهت نورپردازی استفاده کرد. قاب هالوژن سقفی دوتایی سینا از جنس آلیاژ برنج و روکش کار دست هنرمندان در چهار رنگ نقره ای، طلایی، برنز و پتینه سفید طراحی شده است. قاب هالوژن دوتایی کلاسیک سینا قابل استفاده همزمان با کلید و پریز سینا از همین طرح می باشد. وزن قاب هالوژن 1205 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، یکی از مدل های خاص قاب هالوژن،قاب هالوژن مربعی است، انتخاب ماژول هالوژن کاملا سلیقه ای هست ممکن است شما به دلیل مدرن بودن دکوراسیون خود و استفاده از وسایلی که دارای گوشه و زوایای خاصی هستند تصمیم بگیرید نورپردازی تان هم با این سبک یکدست باشد یا به عنوان مثال میخواهید قاب هالوژن با حالت مربعی کلید پریز منطبق تر باشد.یکی دیگر از انتخاب های هوشمندانه شما در نورپردازی به وسیله هالوژن ها انتخاب فریم های چند تاییست، به عنوان مثال استفاده از قاب هالوژن دوتایی در وسط یک ردیف از هالوژن ها و چرخش زاویه نورآنها هر یک به طرف مخالف دیگری، روی سقف شما چهار مثلث نورانی ایجاد خواهد کرد و همچنین یک قاب یک تکه مستطیلی بین قاب های هالوژن تکی خود نوعی سبک نور پردازیست.
از نام قاب هالوژن چرخشی مشخص است که شما می توانید نور این هالوژن را به هر سمتی که می خواهید بگردانید، به عنوان مثال می توانید هالوژن های چهار گوشه سقف را به سمت زاویه بیرونی سقف بگردانید و به این طریق طول سالن یا سقف را بیشتر کنید و یا اینکه در انتهای سالن نور هالوژن ها را به سمت پرده ها بگردانید و به این طریق به پرده ها نورپردازی خاصی ببخشید، می بینید که با استفاده از هالوژن چرخشی می توانید حالات مختلف نوردهی را هر از گاهی در منزل خود امتحان کنیدو به آن تنوع ببخشید. برای گرداندن نور هم یک دستگیره کوچک کنار این قاب تعبیه شده که به راحتی می توانید نورپردازی خود را انجام دهید. علاوه بر داشتن قابلیت چرخشی این فریم، ظاهر خود فریم هالوژن هم با کمی ارتفاع از سطح آن بالاتر آمده است همین موارد به شما در انتخاب حالت پخش نور مناسب کمک میکند.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن چرخشی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن مربعی سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا و کلید و پریز سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن دوتایی مربعی سینا:

قاب هالوژن دوقلو FD1025CCB
فریم هالوژن مربعی FD1025COB
هالوژن مربعی FD1025COP
هالوژن مربعی چرخشی FD1025CPB
هالوژن چرخشی دوتایی مربعی
عرض 13 سانتی متر
طول 23.5 سانتیمتر
سایز برش 19.5*9.5 سانتیمتر
محصولات مرتبط:

مقالات