• English (English)
قاب هالوژن لوکس

هالوژن چرخشی سینا  کالکشن توسکانا 

siena-swiveltilt-lighting-toscana-collection
siena-swiveltilt-lighting-toscana-collection

مشخصات قاب هالوژن سینا چرخشی:

قاب هالوژن مدل سینا چرخشی SIENA SWIVEL & TILT، به شکل دایره و با قطر 12.4 سانتی متر و سایز برش 9.5 می باشد و مناسب برای استفاده در گردبر های سایز 10 است. انواع قاب هالوژن چرخشی سینا دارای قابلیت چرخش و تغییر زاویه در قسمت جای گیری لامپ می باشد که با آن می توان بر روی دیوار، تابلو و... با تعیین زاویه مناسب نورپردازی نمود. جنس قاب هالوژن سقفی کلاسیک سینا چرخشی از آلیاژ برنج بوده و در نهایت با روکش کار دست هنرمندان در چهار رنگ نقره ای، طلایی، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی شده اند. انواع قاب هالوژن سقفی سینا قابل استفاده همزمان با کلید و پریز سینا از همین طرح از مجموعه فده اسپانیا می باشد. وزن قاب هالوژن 492 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن سینا چرخشی یکی از مدل های شیک و زیبا برای استفاده در سقف است، از نام این قاب هالوژن مشخص است که شما می توانید نور این هالوژن را به هر سمتی که می خواهید بگردانید، به عنوان مثال می توانید هاوژن های چهار گوشه سقف را به سمت زاویه بیرونی سقف بگردانید و به این طریق طول سالن یا سقف را بیشتر کنید و یا اینکه در انتهای سالن نور هالوژن ها را به سمت پرده ها بگردانید و به این طریق به پرده ها نورپردازی خاصی ببخشید، می بینید که با استفاده از هالوژن چرخشی می توانید حالات مختلف نوردهی را هر از گاهی در منزل خود امتحان کنیدو به آن تنوع ببخشید. برای گرداندن نور هم یک دستگیره کوچک کنار این قاب تعبیه شده که به ذاحتی می توانید نورپردازی خود را انجام دهید.

 طر ح های موجود روی روکش هالوژن چرخشی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن چرخشی روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن چرخشی سینا:

قاب هالوژن نقره ای لوکس FD1037RCB
قاب هالوژن طلایی لوکس FD1037ROB
قاب هالوژن سفید FD1037ROP
قاب هالوژن برنز FD1037RPB
سایز قاب هالوژنe
قطر 12.4 سانتی متر
قطر برش 9.5 سانتیمتر
محصولات مرتبط: