• العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

کلید و پریز مدل سینا سری اسمالتو ایتالیانو

کلید و پریز رنگی
کلید و پریز فده

کلیدوپریز فده مدل سینا سری اسمالتو ایتالیانو

ذوق و اشتیاق این مجموعه جهت ساخت طیف گسترده ای از کلید و پریز های خاص با بهره گیری از تکنیک های مختلف همواره ادامه دارد. ابتکار هنرمندانه این مجموعه برای کالکشن جدید و منحصر بفرد خود، استفاده از یک سبک با ارزش قدیمی در دکوراسیون می باشد و آن هم میناکاری ایتالیایی است.
قاب کلید و پریز فده سری"اسمالتو ایتالیانو"SMALTO ITALIANO با بهره گیری از روش میناکاری ایتالیایی و استفاده از رنگ های زنده و پر کاربرد در دکوراسیون داخلی طراحی شده است. این مینا کاری در کلید و پریز با کیفیت بالا انجام شده است که بسیار مقاوم و تغییر ناپذیر است و این قاب های کلید وپریز را همچون سنگ های با ارزش بر روی فضای کار شده در می آورد و زیبایی محیط طراحی شده را دوچندان می کند. روش میناکاری در قاب کلید و پریز اسمالتو ایتالیانو فده بر روی دو مدل این مجموعه از سری توسکانا مدل سینا و سری توسکانا مدل فیرنزه انجام شده است. قاب کلید و پریز اسمالتو ایتالیانو نیز از جنس آلیاژ برنج و در 5 رنگ قرمز یاقوتی، سبز زمردین، آبی کبود، مشکی جوهری و صدفی طراحی شده اند. این مدل یکی از انواع مدل های ایده ال برای طراحی داخلی ویلای اختصاصی می باشد که میتوان از رنگ های مختلف کلید و پریز ها در بخش های مختلف ویلا از آن استفاده نمود. شایان ذکر است که این مدل از قاب کلید و پریز هم دارای قاب هالوژن و چراغ دیواری با طرح و رنگ متناظر می باشد که استفاده همزمان آن ها سبب ایجاد یکپارچگی و هماهنگی در محیط طراحی شده می گردد. قیمت کلید و پریز فده مدل اسمالتو ایتالیانو در کانال های تلگرامی فده در دسترس است.

مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلیدوپریز فده مدل سینا سری اسمالتو ایتالیانو:

کلید وپریز خارجی
کلید و پریز مدرن
کلید و پریز های رنگی
کلید وپریز لوکس
seina-size
محصولات مرتبط: