چراغ تابلو فرش

چراغ بالا تابلویی دوشاخه سان مارینو یک 

چراغ بالا تابلو
چراغ بالا آینه ای

چراغ بالا آینه ای دوشاخه سان مارینو

چراغ دیواری کلاسیک دو شاخه سن مارینو SAN MARINO I، یکی از دیوارکوب های بسیار مناسب برای نورپردازی بر روی تابلو، تابلو فرش، آینه و... می باشد. دیوارکوب کلاسیک سن مارینو دارای دو شاخه می باشد که قابلیت تنظیم و جهت دهی زاویه نور را دارند. جنس چراغ دیواری سن مارینو ار آلیاژ برنج و روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی می باشد. چراغ دیواری سن مارین در حالت حباب دار نیز قابل انتخاب است. وزن دیواری سن مارینو 3800 گرم است و در حالت حباب دار 3300 گرم است.
همانطور که گفته شد از این چراغ دیواری می توان به عنوان چراغ بالای تابلو فرش استفاده کرد،برای نورپردازی تابلو فرش بهتر است از لامپ های نمایشگای استفاده نمود،ترکیب نورهای زرد و قرمز برای تابلو فرش بسیار مناسب است همچنین اگر تابلو فرش شما تصویر یک چهره را نمایش میدهد سعی کنید از زوایای کناری نیز به آن نور بتابانید، با استفاده از قابلیت تغییر زاویه نور چراغ های دیواری این نکته را رعایت کنید.

برای نورپردازی فضای داخلی یا خارجی ساختمان ابزارها و راه حل های مختلف وجود دارد.آباژورها،لوسترها،روشنایی های دیواری،هالوژن سقفی،روشنایی هایی که در کف ساختمان هستند،همگی از همین ابزارها هستند. از چراغ دیواری می توان به عنوان یکی از ابزارها و لوازم دکوری استفاده کرد. چراغ دیواری نمی تواند همه نور مورد نیاز شما را فراهم کند و به عنوان منبع نوری اصلی شما مورد استفاده قرار بگیرد ولی می تواند به خانه و فضای شما نقاط نورانی کانونی بدهند، یا روی یک تابلو فرش یا تابلوی نقاشی باعث ایجاد نقطه توجه شوند. چراغ های دیواری می توانند به عنوان چراغ بالا آینه ای هم استفاده شوند و نور کافی برای اصلاح جلوی آینه حمام و دستشویی را به شما بدهند. پس برای انتخاب چراغ دیواری به فضایی که می خواهید چراغ را در آنجا استفاده کنید دقت نمایید،چراغ دیواری به شما نور میدهد اما نه قطعا نوری که مناسب مطالعه باشد.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ بالای تابلو فرش دوشاخه سان مارینو یک SAN MARINO WALL LIGHT I

چراغ دیواری دوشاخه
چراغ بالا آینه ای دوشاخه
چراغ تابلو فرش
چراغ دیواری بالای تابلو فرش
seina-size
محصولات مرتبط:
چراغ هالوژن دکوراتیو
چراغ سقفی میلازو
آباژور کاتانیا
هالوژن روکار