• English (English)
قاب هالوژن لوکس

قاب هالوژن گرد فده مدل روما ROMA 

قاب هالوژن اداری روما
قاب هالوژن اداری روما

مشخصات قاب هالوژن روما:

قاب هالوژنفده مدل کوردوبا چرخشی روما ROMA، چراغ هالوژن سقفی به شکل دایره با قطر 10.3 سانتی متر و قطر برش 7 از مجوعه چراغ های هالوژن مدرن شرکت فده می باشد که در گردبر های سایز 6 و 8 قابل استفاده است. جنس بدنه قاب هالوژن مدرن روما از آلیاژ برنج بوده و با روکش کار دست در 4 رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی شده اند. قاب هالوژن روما مناسب با طراحی بسیار ظریف در عین حال ساده، برای استفاده در فضاهای مدرن همچون دفاتر اداری، رستوران های مدرن می باشد. وزن قاب هالوژن روما 370 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن روما یکی از مدل های شیک و زیبا و در عین حال ساده برای استفاده در سقف است، برآمدگی این قاب باعث بیشتر دیده شدن آن روی سقف و همچنین تمرکز بیشتر نور و کم شدن پخش شدگی آن است. طرح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است. قاب هالوژن روما به دلیل سادگی و حالت کلاسیک آن برای مکان های اداری و ساختمان های رسمی که با تعداد بالا مورد استفاده هستند، مناسبتر است. مدل کوچکتر این فریمهم با همین نام یعنی فریم هالوژن روما کوچک در این کالکشن موجود است.
لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن روما:

قاب هالوژن ساده نقره ای FD1029RCB
قاب هالوژن ساده FD1029ROB
قاب هالوژن بزرگ FD1029ROP
قاب هالوژن برنز FD1029RPB
اندازه قاب هالوژن
قطر 10.3 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: