لوستر لوکس فده

انواع لوستر کلاسیک و مدرن: لوستر سه شاخه دکوراتیو مدل میلازو یک

لوستر دکوراتیو
للوستر دکوراتیو

لوستر زنجیر دار سه شاخه ملازو

چراغ سقفی(لوستر سقفی) آویز زنجیردار فده مدل میلازو سه شاخه MILAZZO I، یک لوستر زنجیر دار کلاسیک از شرکت فده است که سه شاخه (سه لامپ) بوده و در دو حالت با حباب و بدون حباب از آلیاژ برنج و روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. ارتفاع لوستر آویز میلازو از طریق زنجیر آن قابل تنظیم می باشد. وزن لوستر زنجیردار کلاسیک میلازو با حباب 6500 گرم و بدون حباب 6700 گرم است. لوستر سقفی کلاسیک میلازو می تواند همزمان با چراغ دیواری طرح SIRACUSA I در محیط طراحی استفاده شود.

چراغ سقفی آویز کلاسیک:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

چراغ سقفی برای اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ سقفی برای اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

لوستر سقفی مدرن،به سبک ایتالیا:

لوستر مدرن
لوستر سقفی مدرن
لوستر کلاسیک
لوستر حبابدار کلاسیک
لوستر حباردار
لوستر کلاسیک خارجی
لوستر برنزی
لوستر برنزی حبابدار
seina-size
محصولات مرتبط: