چراغ سقفی لوکس

انواع چراغ سقفی: چراغ سقفی دکوراتیو فده مدل میلانو دو شاخه MILANO II

چراغ سقفی فده مدل میلانو MILANO
چراغ سقفی فده مدل میلانو دو شاخه MILANO II

چراغ سقفی فده مدل میلانو دو شاخه MILANO II

چراغ آویز فده مدل میلانو دو شاخه MILANO II دارای دو شاخه آویز سقفی است که ارتفاع آن از طریق کابل پارچه ای قابل تنظیم می باشد. چراغ آویز سقفی میلانو ملقب به چراغ بار می باشد که از آن جهت نورپردازی و یک چراغ آویز دکوراتیو در اشپزخانه بالای میز کانتر(جزیره)، بالای میز ناهار خوری ، میز صبحانه خوری و ... استفاده می شود. چراغ بار آویز سقفی میلانو دو شاخه می تواند همراه با شیشه و یا لامپ ادیسونی انتخاب شود. وزن چراغ بار کلاسیک میلانو با شیشه 2302 و با لامپ ادیسونی 1790 گرم است.

همانطور که از نام این چراغ سقفی دکوراتیو پیداست، این چراغ مدلی مشابه چراغ سقفی میلانو تک شاخه دارد با این تفاوت که قابلیت افزایش تعداد لامپ را ندارد،و مناسب دوستانی ست که از ابتدا قصد خرید چراغ سقفی دوتایی را دارند و البته می توانید با توجه ظرفیت فضا و مدل دکوراسیون ترکیبی از چند مدل چراغ سقفی داشته باشید.در این آویز سقفی نیز می توانید از لامپ دکوراتیو و یا لامپ ادیسونی به انتخاب خودتان استفاده کنید.

چراغ سقفی را کجا نصب کنم؟

البته که بیشترین مکان هایی که در آنها چراغ های آویزان سقفی را دیده ایم بالای میز آشپزخانه و میز ناهارخوری هستند، اما در هر صورت چراغ های آویز در هر مکانی قابل استفاده هستند. از چراغ های سقفی می توان بجای چراغ مطالعه در اتاق خواب، در قسمت رختکن حمام، روی پیشخوان آشپزخانه، ابتدای راهروی ورودی، جلوی درب خروجی،یا حتی با توجه به شکل چراغ و فضای مورد نظر به عنوان منبع نور اصلی استفاده نمود.

می توانید از چراغ های سقفی آویز در کنار هم و به صورت چند تایی و ردیف هم استفاده کنید، در چنین حالتی برای جلوه بیشتر و رعایت تقارن بیشتر از تعداد فرد چراغ اتسفاده می شود اما این یک قانون کلی نیست و بهتر است با توجه به فضای تان از چراغ ها استفاده کنید، اگر برای نوردهی به میز غذا خوری به اندازه چهار لامپ نور نیاز دارید ز چها چراغ استفاده کنید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

چراغ سقفی دکوراتیو مدل میلانو دو شاخه

چراغ سقفی مدل میلانو
چراغ سقفی فده
چراغ آویز سقفی آشپزخانه
چراغ سقفی دوشاخه
چراغ سقفی دوتایی
چراغ آویز اپن آشپزخانه
چراغ مخصوص بار
چراغ سقفی لوکس
سایز چراغ سقفی
اندازه چرا غ سقفی دوتایی
محصولات مرتبط: