• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز فلزی

انواع کلید و پریز: قاب کلید و پریز فلزی

 کلیدپریز فلزی
 کلید و پریز فده مدل متال

قاب کلید و پریز فلزی

قاب کلید و پریز فلزی فده کالکشن "ب.ل.اپوک" مدل METAL "فلزی" ترکیبی از قاب و ورق های فلزی با رنگ های متنوع بر روی پایه از جنس آلیاژ برنجی قاب کلید و پریز می باشد. طیف گسترده ای از ورق های فلزی متناسب با رنگ بندی فضای دکوراسیون داخلی با قاب رنگ طلایی و نقره ای قابل انتخاب و ست کردن است. طلایی مات و براق، نقره ای مات و براق، رنگ گرافیت، مشکی، سفید و موکا (Mokka) ازجمله رنگ های ورق های فلزی قاب کلید و پریز فلزی هستند.

کلید و پریز فلزی بیشتر باری فضاها و دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار میگیرد، در دکوراسیون های مدرن ترکیبات زیادی از فلز دیده و استفاده می شود

استفاده از فلز در کوراسیون

انتخاب و استفاده از فلزات در دکوراسیون منزل یکی از قسمت‌های کوچک طراحی دکوراسیون فضای داخلیست اما می‌تواند به اتاق شما هویت بدهد. مخصوصا در اتا هایی با دکوراسیون و دیوارهای سفید، چون ایجاد حس و روح در این دکوراسیون ها کار سختیست. در اتاق ها و فضاهای سفید رنگ این المان های کوچک هستند که به دکور و فضاسازی شما روح میدهند، مانند همین کلید و پریزهای فلزی، گلدان ها و جاشمعی های فلزی نقره ای یا طلاییو... فلزات هم رنگ های متنوعی دارند و همچنین انواع مختلفی،ما روش هایی برای به عنوان مثال تا چندی پیش فلزارت طلایی رنگ جزو وسایل تجملاتی به حساب آمده و در فضاهای امروزی خیلی مورد استفاده قرار نمیگرفتند اما امروزه رنگ طلایی و وسایل به رنگ آن جزو دکوراسیون های مدرن تلقی می شوند و برای ایجاد فضاهای شیک استفاده می شوندبرای مثال در یک آشپزخانه شیک سفید استفاده از کلید وپریز های طلایی رنگ، دستگیره های کابینت طلایی و غیره به فضای شما جلوه می دهند.

مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز فلزی فده مدل متال:

کلید پریز فلزی
سایز قاب کلید و پریز فلزی
محصولات مرتبط: