دکوراسیون لوکس

دکوراسیون لوکس


البته که چیدمان منزل شما کاملا بستگی به سلیقه شما،میزان هزینه،دسترسی به ابزارها و خدمات مورد نیاز و عواملی دیگر دارد. انتخاب ابزارهای روشنایی برای بخش هایی از ساختمان نیاز به دقت بالایی دارد. به عنوان مثال انتخاب قاب هالوژن مناسب یا فریم هالوژن مناسب یکی از بحث های مهم است. با توجه به اینکه انواع قاب های هالوژن عموما به صورت فریم های توکار در سقف ساختمان کار گذاشته می شوند انتخاب نادرست قاب هالوژن بسیار با اهمیت است چرا که تعویض آن شامل هزینه و زمانبری و اسیب های احتمالی به ساختمان است.

قاب هالوژن لوکس

امروزه انواع قاب های هالوژن در بازار موجود هستند که از جنس ها و کیفیت ها و مکانیزم های مختلفی ایجاد شده اند،انواع موجود فریم هالوژن مثل قاب هالوژن پلاستیکی، قاب هالوژن آلومینیومی، قاب هالوژن ضدآب، قاب هالوژن برنجی در بازار موجود است. انتخاب قاب هالوژنی که علاوه بر زیبایی از استحکام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد از نکات مهم است.قاب هالوژن برنجی فده می تواند نیاز شما را از بابت مقاومت و عدم پوسیدگی برآورده کند چرا که آلیاژ برنج شامل استاندارد IP54 است که این خواص را برای شما فراهم میکند.

قاب هالوژن لوکس

 علاوه بر جنس و مکانیزم قاب هالوژن، زیبایی و شکیل بودن آن از فاکتورهای اصلی این مبحث هست.قاب هالوژن رنگی،قاب هالوژن کریستالی با داشتن آویزهای کریستالی چشم نواز، قاب هالوژن چند تایی با قابلیت تغییر زویه نور، همگی از انواع فریم هالوژنی هستند که می توانید برای زیباتر شدن سقف ساختمان از آنها استفاده کنید.

کلید وپریز لوکس

لمس کلیدهایی که مسیر اتصال روشنایی به منزل شما هستند، خود یکی از المان های طراحی دکوراسیون لاکچری محسوب می شوند.کلید و پریزهای خاص با جنس آلیاژ برنج با روکش های تراش خورده و کار دست، در رنگ های خاص و متنوع مانند کلید و پریزهای طلایی،نقره ای، کلید و پریز چوبی، کلید و پریز فلزی،کریستالی و یا حتی کلید و پریز چینی دست شما را برای یک انتخاب خاص باز می گذارند.همچنین این کلید و پریزها قابلیت ست شدن با قاب هالوژن، دیوارکوب،لوستر و یا حتی رنگ و طرح کاغذ دیواری شما را دارند.

قیمت کلید و پریز لوکس

قیمت کلید و پریز های لوکس و یا در واقع مدل هایی که از جنس ها و طرح های معمولی و عمومی پیروی نمی کنند، بر اساس جنس آلیاژ، مکانیزم، برند و تزیینات آن متفاوت است.

کلید و پریز لوکس

انتخاب چراغ دواری مناسب

چراغ دیواری دکوراتیو یا مدرن؟

انتخاب چراغ دیواری نیز یکی از عوامل مهم در ایجاد دکوراسیون خاص و لاکچری است. چراغ دیواری دکوراتیو و یا چراغ دیواری مدرن، بستگی به نوع دکوراسیون شما دارد. انچه اهمیت دارد ایجاد تناسب میان اجزایی مثل چراغ دیواری، لوستر،قاب هالوژن و کلید و پریز و غیره است.

انتخاب آباژور مناسب

آباژور ایستاده یا رومیزی؟

اینکه آباژورهای منزل را ایستاده انتخاب کنید یا رومیزی به سلیقه شما، مبلمان، سبک چیدمان و غیره شما مرتبط است. آباژورهای رومیزی عموما به عنوان نقطه کانونی محسوب نمی شوند و جزئی از بخش های دیگر دکوراسیون هستند و معمولا روی میزهای بین مبلی یا میزهای خاطره و یا میزهای کنار تخت قرار میگیرند. یک آباژور ایستاده شیک میتواند جلوه زیبایی به چهره پذیرایی شما بده.آباژور ایستاده می تواند نقطه کانونی منزل شما را در کنار یک مبل تکی یا میز تشکیل دهد. طرح کلاهک آباژور یا شید آباژور را باید بر اساس تم دکوراسیون خودتان انتخاب کنید و مشخصا این دو مفهوم باید به هم نزدیک باشند، کلاهک آباژور با طرح سنتی سنخیتی با مبلمان اسپورت ندارد.

آباژور لوکس

دوست دارم مقاله رو از طریق تلگرام برای دوستم بفرستم.