• English (English)
قاب هالوژن لوکس

قاب هالوژن رنگی مدل فیرنزه کالکشن اسمالتو ایتالیانو 

firenze-lighting-italiano-collection
firenze-lighting-italiano-collection

مشخصات قاب هالوژن فیرنزه:

قاب هالوژنفده مدل فیرنزه رنگی FIRENZE SMALTO ITALIANO، دارای طراحی بسیار ظریف، دقیق و برجسته به شکل مربع با عرض 11 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر مناسب برای گردبر های سایز 6 و 8 می باشد. در قاب هالوژن فیرنزه رنگی از روش میناکاری ایتالیلیی استفاده شده است که بر روی پایه برنجی این قاب هالوژن سقفی با هنر دست هنرمندان میناکاری با رنگ های بسیار خاص و پرکاربرد در محیط های دکوراسیون داخلی طراحی شده اند که می تواند همزمان با کلید وپریز فیرنزه رنگی از مجموعه فده استفاده شود. کیفیت بالا در ساخت این قاب هالوژن برنجی، روکش کار دست و طراحی آن باعث ایجاد یک فضای گرم و دلنشین در محیط طراحی می گردد. وزن قاب هالوژن توکار فیرنزه 360 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،قاب هالوژن فایرنزه با طراحی بسیار ظریف و حاشیه گل آن جلوه بسیار زیبایی به نورپردازی شما میدهد.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن فایرنزه همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن فیرنزه:

قاب هالوژن رنگی فیرنزه سفید FD1007OPEN
قاب هالوژن رنگی فیرنزه مشکی FD1007NEEN
قاب هالوژن رنگی FD1007AZEN
فریم هالوژن سقفی FD1007VEEN
قاب هالوژن رنگی FD1007ROEN
سایز فریم هالوژن
عرض 11 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: