• English (English)
قاب هالوژن

قاب هالوژن چرخشی امپوریو 

قاب هالوزن چرخشی گرد
قاب هالوزن چرخشی گرد

مشخصات قاب هالوژن چرخشی امپوریو:

قاب هالوژن چرخشی فده مدل امپوریو EMPORIO SWIVEL & TILT، به شکل دایره و با قطر 12.5 سانتی متر و قطر برش 9.5 سانتی متر است که مناسب برای گرد بر های سایز 10 است. فریم هالوژن توکار چرخشی امپوریو قابلیت تغییر جهت دهی نور را دارد و از آن میتوان جهت نورپردازی بر روی دیوار، پرده، تابلو و ... استفاده نمود. استفاده همزمان قاب هالوژن سقفی امپوریو و کلید و پریز آن سبب ایجاد هماهنگی در محیط طراحی می گردد. جنس فریم توکار امپوریو از آلیاژ برنج بوده ودر چهار رنگ طلاییّ پتینه سفید و طلایی، برنز و نقره ای قابل انتخاب است. وزن چراغ هالوژن امپوریو چرخشی588 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن امپوریو چرخشی یکی از مدل های شیک و زیبا برای استفاده در سقف است، از نام این قاب هالوژن مشخص است که شما می توانید نور این هالوژن را به هر سمتی که می خواهید بگردانید، به عنوان مثال می توانید هالوژن های چهار گوشه سقف را به سمت زاویه بیرونی سقف بگردانید و به این طریق طول سالن یا سقف را بیشتر کنید و یا اینکه در انتهای سالن نور هالوژن ها را به سمت پرده ها بگردانید و به این طریق به پرده ها نورپردازی خاصی ببخشید، می بینید که با استفاده از هالوژن چرخشی می توانید حالات مختلف نوردهی را هر از گاهی در منزل خود امتحان کنیدو به آن تنوع ببخشید. برای گرداندن نور هم یک دستگیره کوچک کنار این قاب تعبیه شده که به راحتی می توانید نورپردازی خود را انجام دهید.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن چرخشی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن امپوریو چرخشی:

هالوزن چرخشی لوکس FD1102SCB
هالوژن چرخشی FD1102SOB
هالوژن سقفی برنجی FD1102SOP
سایز قاب هالوژن
قطر 12.5 سانتی متر
قطر برش 9.5 سانتیمتر
محصولات مرتبط: