• English (English)
  • العربية (Arabic)
  • Español (Spanish)
قاب هالوژن فده

قاب هالوژن پایه دار دو شاخه سینا مربعی 

قاب هالوژن مربعی دوتایی
قاب هالوژن مربعی دوتایی

مشخصات قاب هالوژن دو شاخه فده مدل سینا مربعی دو تایی امپوریو :

قاب هالوژن دو شاخه فده مدل سینا مربعی دو تایی امپوریو EMPORIO SIENA SQUARE TWO، از یک پایه اصلی با ترکیب دو عدد فریم هالوژن توکار مدل سینا مربعی با ابعاد 13*23.5 سانتی متر و قطر برش 9.5*19.5 سانتی متر و دو نورپرداز با ارتفاع 25.2 سانتی متر از طرح امپوریو بر روی این پایه از جنس آلیاژ برنج طراحی شده است. این نورپرداز قابلیت چرخش و جهت دهی نور را دارد و از آن برای نورپردازی بر روی پرده، تابلو و.. استفاده می شود. این چراغ سقفی شاخه دار کلاسیک در 4 رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی شده است .وزن این قاب هالوژن توکار1810 گرم است.

انتخاب قاب هالوژن به محل نصب و قصد شما برای استفاده از آن وابستگی کامل دارد،قاب هالوژن پایه دار یکی از انواع قاب هالوژن است که استفاده های خاص تری دارد به عنوان مثال در نمایشگاه های نقاشی،نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش به عنوان چراغ بالای تابلو فرش و یا حتی در منزل برای نورپردازی اطراف یک تابلو و یا پرده و غیره.خاصیت بسیار مناسب این هالوژن قابلیت چرخشی بودن آن است شما می توانید پایه های این فریم را به هر سمتی که می خواهید بچرخانید و از بازی با نور لذت ببرید.یکی دیگر از خاصیت های اینمدل از فریم های پایه دار هالوژن، زیبایی خیره کننده و خاص آن است، حاشیه های بسیار ظریف روی پایه و همچنین روی خود قاب چشم گیر و جذاب است، تصور پخش نور از میان حاشیه های ظریف این فریم ها بسیار لذت بخش است.

طر ح های موجود روی قاب هالوژن چرخشی پایه دار همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن پایه دار روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن دو شاخه فده مدل سینا مربعی دو تایی امپوریو :

فریم هالوژن سقفی FD1065FCB
هالوژن سقفی خارجی FD1065FOB
قاب هالوژن لوکس FD1065FOP
قاب هالوژن برنزی FD1065FPB
اندازه قاب هالوزن پایه دار
ابعاد 23.5*13 سانتیمتر
قطر برش 19.5*9.5 سانتیمتر
ارتفاع 25.2 سانتی متر
محصولات مرتبط: