• English (English)
قاب هالوژن

قاب هالوژن تک شاخه سینا گرد امپوریو;

قاب هالوژن پایه دار
قاب هالوژن پایه دار

مشخصات قاب هالوژن شاخه دار تک شاخه سینا گرد امپوریو:

قاب هالوژن تک شاخه فده مدل سینا گرد امپوریو EMPORIO SIENA ROUND، ، تلفیقی از کالکشن سینا و امپوریو می باشد به این صورت که از یک پایه اصلی به شکل فریم هالوژن توکار مدل سینا با قطر 10 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر و یک نورپرداز با ارتفاع 15.3 سانتی متر ازسقف و طرح امپوریو بر روی این پایه از جنس آلیاژ برنج طراحی شده است. این قاب هالوژن در گردبر های سایز 6 و 8 قابل استفاده است. این نورپرداز قابلیت چرخش و جهت دهی نور را دارد و از آن برای نورپردازی بر روی پرده، تابلو و.. استفاده می شود. ترکیب قاب هالوژن سقفی کلاسیک سینا امپوریو و سینا گرد در یک محیط می تواند هماهنگی و زیبایی را در محیط طراحی به ارمغان آورد. این چراغ سقفی کلاسیک در 4 رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی شده است که متناسب با رنگ آمیزی فضای دکوراسیون داخلی انتخاب گردد. وزن این قاب هالوژن توکار860 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،انتخاب قاب هالوژن به محل نصب و قصد شما برای استفاده از آن وابستگی کامل دارد،قاب هالوژن پایه دار یکی از انواع قاب هالوژن است که استفاده های خاص تری دارد به عنوان مثال در نمایشگاه های نقاشی،نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش به عنوان چراغ بالای تابلو فرش و یا حتی در منزل برای نورپردازی اطراف یک تابلو و یا پرده و غیره.خاصیت بسیار مناسب این هالوژن قابلیت چرخشی بودن آن است شمامی توانید پایه های این فریم را به هر سمتی که می خواهید بچرخانید و از بازی با نور لذت ببرید.

طر ح های موجود روی قاب هالوژن چرخشی پایه دار همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن پایه دار روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن تک شاخه سینا گرد امپوریو:

قاب هالوژن تک شاخه FD1062FCB
قاب هالوژن  طلایی FD1062FOB
قاب هالوژن برنزی FD1062FOP
قاب هالوژن برنجی FD1062FPB
اندازه قاب هالوژن شاخه دار
قطر 10 سانتیمتر
قطر برش 7 سانتیمتر
ارتفاع 15.3 سانتی متر
محصولات مرتبط: