• English (English)
قاب هالوژن

نام محصول: قاب هالوژن مدل کاسه ای امپوریو

قاب هالوژن گرد کاسه ای
قاب هالوژن گرد کاسه ای

قاب هالوژن امپوریو گرد:

قاب هالوژن فده مدل کاسه ای امپوریو EMPORIO ROUND II، از دو قسمت پایه با قطر 10 سانتی متر و کاسه ای که بر روی پایه پیچ می شود با قطر خارجی 9 سانتی متر تشکیل شده است. قطر برش قاب هالوژن امپوریو کاسه ای 7 سانتی متر است و در گرد بر های سایز 6 و 8 مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی متمایز قاب هالوژن امپوریو آن را به یکی از خاص ترین مدل های شرکت فده تبدیل کرده است. فریم انواع هالوژن توکار کاسه ای امپوریو ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش دست ساز ثابت در 4 رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی می باشد. وزن قاب هالوژن دکوراتیو امپوریو 460 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند،اما مدل های بسیار متنوع تر فریم های هالوژن در حال حاضر در بازار موجود هستند،مدل امپوریو گرد شماره دو، همان مدل امپوریو گرد است به همراه یک کاسه روی آن، این کاسه علاوه بر دادن حالت کلاسیک به این قاب هالوژن حالت پخش نور پروژکتوری به هالوژن خواهد داد.
تمامی طرح های برجسته  موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد.

تنوع رنگ قاب هالوژن امپوریو گرد:

قاب هالوژن گرد امپوریو کاسه ای نقره ای رنگ FD1101RCB
قاب هالوژن گرد FD1101ROB
هالوژن سقفی خارجی FD1101ROP
فریم هالوژن برنزی FD1101RPB
سایز قاب هالوژن
قطر پایه 10 سانتی متر
قطر کاسه 9 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: