چراغ دیواری

چراغ دیوارکوب سایز دو لامپی

دیوارکوب جبابدار
دیوارکوب جبابدار

چراغ دیوارکوب امپوریو سایز دو لامپی

چراغ دیواری کلاسیک فده مدل امپوریو دو لامپی EMPORIO WALL LIGHT II، بسیار مناسب برای نصب در کنار آیینه ، روی ستون ها و ... می باشد. دیوارکوب کلاسیک امپوریو دارای یک حباب مات شیشه ای است که این چراغ دیواری دو لامپ می باشد.وزن چراغ دیواری حباب دار 2370 گرم است.این چراغ دیواری قابل ست کردن با کلید و پریز لوکس مدل امپوریو و قاب هالوژن امپوریو است.

برای نورپردازی فضای داخلی یا خارجی ساختمان ابزارها و راه حل های مختلف وجود دارد.آباژورها،لوسترها،روشنایی های دیواری،هالوژن سقفی،روشنایی هایی که در کف ساختمان هستند،همگی از همین ابزارها هستند. از چراغ دیواری می توان به عنوان یکی از ابزارها و لوازم دکوری استفاده کرد. چراغ دیواری نمی تواند همه نور مورد نیاز شما را فراهم کند و به عنوان منبع نوری اصلی شما مورد استفاده قرار بگیرد ولی می تواند به خانه و فضای شما نقاط نورانی کانونی بدهند، یا روی یک تابلو فرش یا تابلوی نقاشی باعث ایجاد نقطه توجه شوند. چراغ های دیواری می توانند به عنوان چراغ بالا آینه ای هم استفاده شوند و نور کافی برای اصلاح جلوی آینه حمام و دستشویی را به شما بدهند. پس برای انتخاب چراغ دیواری به فضایی که می خواهید چراغ را در آنجا استفاده کنید دقت نمایید،چراغ دیواری به شما نور میدهد اما نه قطعا نوری که مناسب مطالعه باشد.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

  • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
  • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
  • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
  • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
  • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
  • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
  • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
  • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیوارکوب امپوریو سایز دو لامپی :

چراغ دیواری حبابدار برنزی
چراغ دیواری خاص
چراغ دیواری جدید
چراغ دیواری لوکس
سایز چراغ دیواری حبابدار
محصولات مرتبط:
دیوارکوب هتلی
چراغ سقفی
چراغ دیواری امپوریو
چراغ دیوارکوب امپوریو