• English (English)
قاب هالوژن

قاب هالوژن مربعی امپوریو 

قاب هالوژن مربعی امپوریو
قاب هالوژن مربعی امپوریو

مشخصات قاب هالوژن امپوریومربعی:

قاب هالوژن فده مدل امپوریو مربعی EMPORIO SQUARE، به شکل مربع با عرض 10.4 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر است. قاب هالوژن تخت مربعی امپوریو مناسب برای گرد بر های سایز 6 و 8 است و قابل استفاده همزمان با کلید و پریز های طرح امپوریو می باشد. فریم هالوژن مربعی امپوریو در چهار رنگ روکش کار دست طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی و از جنس پایه آلیاژ برنج طراحی شده اند.وزن قاب هالوژن مربعی امپوریو583 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، اما انواع فریم های هالوژن در حال حاضر در بازرا موجود هستنداز جمله قاب هالوژن های مربعی شکل، همانطور که گفتیم انتخاب طرح و شکل قاب هالوژن کاملا به سلیقه شما دارد به عنوان مثال برخی دوست دارند برای فضا های مربعی شکل از قاب هالوژن مربعی استفاده کنند. مدل مربعی فریم هالوژن امپوریو را می توانید با مدل گرد یا کاسه دار آن هم ترکیب کنید.

طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن مربعی امپوریو:

قاب هالوژن مربعی FD1125CCB
هالوژن سقفی جدید FD1125COB
قاب هالوژن مربعی امپوریو سفید FD1125COP
قاب هالوژن برنزی FD1125CPB
اندازه هالوژن مربعی
عرض 10.4 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط :