• English (English)
قاب هالوژن لوکس

قاب هالوژن فده مدل چیانتی CHIANTI کالکشن توسکانا TOSCANA

قاب هالوژن مثلثی چیانتی
قاب هالوژن مثلثی چیانتی

مشخصات قاب هالوژن چیانتی:

قاب هالوژن چیانتی CHIANTI، دارای یک طراحی منحصر بفرد و به شکل مثلث با قطر 11.7 سانتی متر و قطر برش 7 می باشد. طراحی خاص به همراه روکش کار دست و تنوع در رنگ بندی این قاب هالوژن سقفی را به یکی از پرطرفدارترین مدل های چراغ هالوژن کلاسیک، مناسب برای گرد برهای سایز 6 و 8 تبدیل کرده است. قاب هالوژن چیانتی دارای چراغ هالوژن روکار سقفی از همین طرح می باشد که می توانند در یک محیط همزمان مورد استفاده قرار گیرند. وزن قاب هالوژن 390 گرم است.این قاب شکلی مثلثی و سه گوش دارد، تمام سطح آن با روکش کار دست تزیین شده است و آلیاژ برنج به آن خاصیت استحکام بالا،ضد آب و ضد پوسیدگی می دهد. این قاب هالوژن در دو طرح ساده و کریستالی عرضه می شود که قاب هالوژن کریستالی مدل پالاس مدل لوکس تر چیانتی ست.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،اگر به دنبال یک طرح خاص و شیک و کمتر دیده شده برای قاب هالوژن میگردید، مدل چیانتی یکی از مدل های لوکس و بسیار ظریف قاب هالوژن است، 

طر ح های موجود روی روکش هالوژن چیانتی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن چیانتی:

قاب هالوژن چیانتی برنزی FD1009RPB
قاب هالوژن جدید FD1009ROB
فریم هالوژن سقفی FD1009ROP
قاب هالوژن نقره ای FD1009RCB
اندازه قاب هالوژن چیانتی
قطر 11.7 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: