بهترین لامپ برای لوستر

برای خرید بهترین لامپ برای لوستر،حتما این نکات را در نظر بگیرید. با این دانسته ها می توانید بهترین رنگ و پخش نور را داشته باشید.انتخاب لامپ خوب برای لوستر و چراغ سقفی تصمیمی مهم برای ایجاد محیطی آرام است. در این مقاله به شما ۴ نوع لامپ همراه با میزان نوردهی و میزان مصرف انرژی آن ها معرفی می کنیم:

لامپ های فیلامنتی

۱-لامپ های فیلامنتی یا ادیسونی ظاهری شیک و شبیه لامپ های قدیمی دارند البته با مصرف انرژی کمتر.نورپردازی های لامپ های ادیسونی تابان و درخشنده است و به خاطر داشتن ساختاری خاص و زیباهم برای لوستر های کلاسیک هم برای لوستر های مدرن به کار می روند.همه ی این عوامل موجب می شود لامپ های ادیسونی در دسته ی لامپ های محبوب و مناسب برای لوستر قرار بگیرند.

بهترین لامپ برای لوستر

لامپ های رشته ای

۲-لامپ های رشته ای ساختاری ساده دارند و نور گرم و یکدستی تولید می کنند،با اینکه این لامپ ها مصرف انرژی بالایی دارند اما درصد کمی از آن را تبدیل به روشنایی میکنند و بیشتر انرژی را به حرارت و گرما تبدیل می کنند همین موجب می شود شیشه ی این لامپ ها بسیار داغ شود و با تغییرات دما بشکند.لامپ های رشته ای ارزان قیمت هستند اما به دلیل مصرف بالای انرژی باعث افزایش هزینه های دیگر می شوند.مصرف انرژی زیاد،حرارت زیاد و نور کم باعث می شود این لامپ ها برای لوستر مناسب نباشند.

بهترین لامپ مناسب برای لوستر

لامپ های کم مصرف

۳-لامپ های کم مصرف ،همانطور که از اسمشان پیداست کم مصرف هستند و هزینه ی کمتری دارند ،طول عمر بیشتر ی هم نسبت به لامپ های رشته ای دارند و از نورپردازی بهتری بهره مند هستند.

این لامپ ها با تحریک گاز جیوه نور تولید می کنند و در اندازه ها و شکل های مختلفی در بازار یافت می شوند و به علت ظاهر خاصی که دارند بهتر است در لوسترهایی با حباب های بزرگ و مات استفاده شوند.

بهترین لامپ مناسب برای لوستر

لامپ های ال ای دی

۴-لامپ های ال ای دی دارای مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتری هستند ،نورپردازی زیبا و خیره کننده دارند و حرارت کمتری تولید می کنند این لامپ ها در شکل و انواع گوناگونی یافت می شوند و برای استفاده در لوستر بسیار مناسب هستند. برای اینکه بفهمید به لامپ چند واتی احتیاج دارید به متراژ اتاق ، رنگ آمیزی و میزان نور مورد نیاز خودتان توجه کنید

بهترین لامپ مناسب برای لوستر