• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

انواع کلید و پریز: کلید و پریز مدل تپستری،کلید پریز چرمی

کلید
کلید و پریز فده مدل تپستری

فریم کلید و پریز فده مدل تپستری

قاب کلید و پریز فده کالکشن "ب.ل.اپوک" مدل TAPESTRY "چرم و پارچه" ترکیبی چرم و پارچه های خاص نقش دار با کیفیت بالا و آلیاژ برنج است. قاب کلید و پریز چرم مناسب و ایده ال برای فضاهای اداری می باشد. کیفیت چرم استفاده شده در این قاب کلید و پریز از کیفیت بسیار بالا برخوردار بوده و در دو رنگ مشکی و قهوه ای سوخته می باشد که ترکیب این دو رنگ با آلیاژ برنج با روکش طلایی و نقره ای، مدل های بسیار زیبا و نفیسی ایجاد کرده است. قاب کلید و پریز پارچه نیز میتواند با پارچه های استفاده شده بر روی دیوارهای فضای دکوراسیون هماهنگ گردد که باعث ایجاد یکپارچگی در فضای طراحی شده می گردد. قاب کلید و پریز پارچه ای در دو رنگ کرم قهوه ای و طوسی مشکی بسیار پرطرفدار است.
کلید و پریز "تَپِستری" مجموعه ای از قاب های کلید و پریز لوکس و کلاسیک از کالکشن "Belle Epoque" که با پایه برنجی و رویه از جنس پارچه، کاغذ دیواری و چرم می باشد. طراحی این قاب کلید و پریز به گونه ای است که می توان از آن در مکان های اداری، تجاری و مسکونی استفاده کرد . تنوع در رنگ بندی و طراحی خاص و منحصر بفرد این مجموعه بسیار خیره کننده است. این کلید و پریز برق از طریق یک BINARY INPUT قابل استفاده در سیستم های هوشمند ساختمان می باشند.
اگر دوست داشته باشید که کلید و پریز های روی دیوارتان روکشی از طرح کاغذ دیواری تان را داشته باشد و یا با روکش مبلمان شما هم سان و یکدست باشد، مدل فریم تپستری برای سلیقه شما مناسب است، دوام و ماندگاری بالای این محصول با پایه فلز برنج و بهترین نوع پارچه های چرمین تضمین شده است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز با روکش چرم تپستری:

فریم چرمی کلید و پریز
قاب کلید و پریز چرمی
کلید و پریز فده
seina-size
محصولات مرتبط: