• English (English)

قاب هالوژن مربعی چرخشی فده مدل سینا توسکانا

square-siena-lighting-toscana-collection
square-siena-lighting-toscana-collection

مشخصات قاب هالوژن سینا مربعی:

قاب هالوژن مدل سینا مربعی SIENA SQUARE، به شکل مربع و با عرض 13 سانتی متر و سایز برش 9.5 می باشد و مناسب برای استفاده در گردبرهای استاندارد سایز 10 است. قاب هالوژن مربعی سینا قابل چرخش و ایجاد زاویه مناسب جهت نورپردازی بر روی دیوار، تابلو و پرده... می باشد. انواع قاب هالوژن سقفی سینا مربعی از جنس آلیاژ برنج و روکش کار دست هنرمندان در چهار رنگ نقره ای، طلایی، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی شده است. قاب هالوژن سقفی کلاسیک سینا قابل استفاده همزمان با کلید و پریز سینااز همین طرح می باشد. وزن قاب هالوژن توکار سینا 685 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،یکی از مدل های خاص قاب هالوژن،قاب هالوژن مربعی است، انتخاب ماژول هالوژن کاملا سلیقه ای هست ممکن است شما به دلیل مدرن بودن دکوراسیون خود و استفاده از وسایلی که دارای گوشه و زوایای خاصی هستند تصمیم بگیرید نورپردازی تان هم با این سبک یکدست باشد یا به عنوان مثال میخواهید قاب هالوژن با حالت مربعی کلید پریز منطبق تر باشد.
 از نام قاب هالوژن چرخشی مشخص است که شما می توانید نور این هالوژن را به هر سمتی که می خواهید بگردانید، به عنوان مثال می توانید هالوژن های چهار گوشه سقف را به سمت زاویه بیرونی سقف بگردانید و به این طریق طول سالن یا سقف را بیشتر کنید و یا اینکه در انتهای سالن نور هالوژن ها را به سمت پرده ها بگردانید و به این طریق به پرده ها نورپردازی خاصی ببخشید، می بینید که با استفاده از هالوژن چرخشی می توانید حالات مختلف نوردهی را هر از گاهی در منزل خود امتحان کنیدو به آن تنوع ببخشید. برای گرداندن نور هم یک دستگیره کوچک کنار این قاب تعبیه شده که به راحتی می توانید نورپردازی خود را انجام دهید.
علاوه بر داشتن قابلیت چرخشی این فریم، ظاهر خود فریم هالوژن هم با کمی ارتفاع از سطح آن بالاتر آمده است همین موارد به شما در انتخاب حالت پخش نور مناسب کمک میکند.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن چرخشی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن مربعی سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا  و کلید و پریز سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن مربعی روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن مربعی سینا:

قاب هالوژن FD1024CCB
 قاب هالوژن مربعی FD1024COB
قاب هالوژن جدید FD1024COP
قاب هالوژن فده FD1024CPB
قاب هالوژن خارجی
قطر 12.4 سانتی متر
قطر برش 9.5 سانتیمتر
محصولات مرتبط: