• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

انواع کلید و پریز: قاب کلید و پریز کریستال مدل شن و مخمل و دکور

قاب کلید و پریز کریستال
قاب کلید و پریز کریستال مدل شن و مخمل و دکور

قاب کلید و پریز کریستال مدل شن و مخمل و دکور

قاب کلید و پریز فده سری کریستال از آلیاژ برنج و با استفاده از کریستال سواروسکی تراش خورده با زیبایی و درخشندگی خاص و منحصر بفرد طراحی شده اند. این قاب کلید و پریز جواهر نشان در دو مدل SAND & VELVET & DÉCOR "شن و مخمل و دکور" و CLASSIC ART "هنر کلاسیک" طراحی شده اند که هر دو با تلالو و درخشندگی خیره کننده خود زیبایی محیط را چندین برابر می کنند.
قاب کلید و پریز سری شنی SAND دارای سطح بافت دار بسیار ظریف، سری VELVET "مخملی" همراه با خطوط نرم و ظریف هستند که سبب ایجاد درخشش بر روی سطح آلیاژ برنج می گردد و سری “ DÉCOR دکور” ترکیبی از سری شنی و مخملی می باشد و از ظریفترین قاب های کلید وپریز اسپانیایی محسوب می شوند.

کالکشن کریستالی فده، یکی از چشم گیر ترین و زیباترین فریم های کلید و پریز است طرحی متفاوت که فده برای ایجاد مجموعه ای لوکس و خاص برای مکان های خاص مانند قصرها،هتل های لوکس، خانه های خاص و لوکس در نظر گرفته شده است.یک اثر هنری که ترکیبی از استحکام،ظرافت و خاص بودنرا فراهم آورده است.
در این قاب نیز علاوه بر کلید های شاسی دار سنتی امکان استفاده از کلیدهای دوار را هم دارید همچنین می توانید از مدل های دیگر کلید و پریز هم در این فریم استفاده کنید، تمامی نقش و نگارهای موجود روی این قاب کار دست است، تراش های ظریفی که روی فلز برنج صورت گرفته و در رنگهای طلایی و نقره ای یک قاب آنتیک روی دیوار شما به نمایش میگذارد.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

قاب کلید و پریز کریستال مدل شن و مخمل و دکور :

کلید پریز کریستالی
کلید پریز لاکچری
کلید و پریز خاص
کلید و پریز طلایی
محصولات مرتبط: