• English (English)
قاب هالوژن فده

قاب هالوژن مربعی فده مدل سن سباستین 

قاب هالوژن مربعی سن سباستین
قاب هالوژن مربعی سن سباستین

مشخصات قاب هالوژن سن سباستین مربعی:

قاب هالوژن سن سباستین مربعی SAN SEBASTIAN SQUARE، با عرض 10 سانتی متر و قطر برش 7 برای گردبر های سقفی سایز 6 و 8 می باشد. چراغ هالوژن مربعی سن سباستین از جنس آلیاژ برنج در چهار رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی می باشد و قابل استفاده با کلید و پریز سن سباستین از همین طرح و رنگ بندی یکسان می باشد. وزن چراغ هالوژن مربعی 310 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، اما انواع فریم های هالوژن در حال حاضر در بازرا موجود هستنداز جمله قاب هالوژن های مربعی شکل، همانطور که گفتیم انتخاب طرح و شکل قاب هالوژن کاملا به سلیقه شما دارد به عنوان مثال برخی دوست دارند برای فضا های مربعی شکل از قاب هالوژن مربعی استفاده کنند.
طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن سن سباستین مربعی:

قاب هالوژن طلایی FD1005CCB
قاب هالوژن نقره ای FD1005COB
قاب هالوژن جدید FD1005COP
فریم هالوژن برنزی FD1005CPB
سایز قاب هالوژن مربعی
عرض 10 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: