مدل آشپزخانه های لوکس و مدرن با ایده های زیبا

از بخش های مهم در دکوراسیون یک خانه مدرن، وجود یک آشپزخانه لوکس و با ظرافت است، کابینت هایی شیک و جذاب،چراغ آویزهایی مجلل وجزیره یا میزی بزرگ و کاربردی همگی در زیبایی و جذابیت یک آشپزخانه نقش دارند. بنابراین در طراحی دکوراسیون یک اشپزخانه ی لوکس باید به همه ی عوامل توجه کرد.

زیبایی در سادگی است

به این آشپزخانه مدرن و زیبا نگاه کنید، رنگ سفید به تمامی وسایل و لوازم آشپزخانه می آیدو هماهنگی و یکپارچگی را در محیط فراهم می کند. این رنگ نه تنها باعث القای حس آرامش و امنیت می گردد بلکه فضا را نیز بزرگتر و بهتر نشان می دهد.

یک میز ناهارخوری بزرگ همراه با یک فرش ساده آن را تبدیل به مرکز و کانون جمع شدن اعضای خانواده در کنار یکدیگر تبدیل کرده است.

مدل آشپزخانه های لوکس و مدرن

تلفیق زیبایی و جذابیت، یک آشپزخانه ی دلنواز

نظرتان در مورد این آشپزخانه چیست؟آشپزخانه ای لوکس با پنجره های بزرگ و سرتاسری که آفتاب را به فضا دعوت می کنند و دیدی چشم نواز از آشپزخانه به حیاط می دهند.

رنگ آبی کابینت ها و جزیره همچنین وجود پنجره های بزرگ همگی به ایجاد یک فضای روشن و پر انرژی کمک می کنند! این نکته را در نظر داشته باشید که وجود رنگ آبی به همراه چراغ آویز سه شاخه شیشه ای حال و هوایی مدرن و دلفریب به آشپزخانه می دهد.

مدل آشپزخانه های لوکس و مدرن

آشپزخانه ای کوچک اما لوکس و مدرن؟ ممکنه؟

در این آشپزخانه ی کوچک محدودیت فضا به یک فرصت طلایی برای استفاده سانت به سانت آشپزخانه تبدیل شده است.

ترکیب پنجره و رنگ سفید آشپزخانه منجر به بزرگتر و بهتر دیده شدن فضا گشته است و استفاده ازقفسه های توکار نیز فضای مربوط به ذخیره سازی و نگه داری وسایل را نیز افزایش داده است.لامپ های سیاه و صنعتی نیز طرحی شهری و لوکس به این آشپزخانه ساده اما جذاب اضافه کرده اند.

مدل آشپزخانه  لوکس

جزیره در آشپزخانه، لوکس و کاربردی

چیزی که این آشپزخانه سفید و زیبا را از بقیه آشپزخانه ها متمایز می کند جزیره چوبی جذاب آن است! چراغ های پرنور و بزرگ آن نیز نگاه جالبی به ما در مورد آشپزخانه های لوکس و مدرن می دهد.

مدل آشپزخانه

سانت به سانت آشپزخانه را استفاده کنید

اگر به دنبال یک آشپزخانه بزرگ، کاربردی و لوکس هستید به این آشپزخانه نگاه کنید. از کف تا سقف دیواره ی این آشپزخانه یک قفسه مخصوص ذخیره سازی و نگه داری وسایل قرار گرفته است، بدون اینکه بر زیبایی محیط و فضا تاثیر بگذارد و آن را خراب کند.ظروف رنگی و لوازم دکوری آشپزخانه ی خود را در این قفسه قرار دهید تا کمی رنگ و روح به محیط تزریق کنید.

مدل آشپزخانه های لوکس و مدرن

یک آشپزخانه مدرن باید این شکلی باشد

مدرن، در یک کلمه ای آشپزخانه را توصیف کرده ایم، رنگ سیاه دیواره های آشپزخانه، ایده ای ناب در دکوراسیون آشپزخانه به حساب می آید و از فضای محیط نمی کاهد. وجود یک جزیره طولانی، دراین آشپزخانه ی باریک فضا را بزرگتر و شیک تر نشان می دهد.صندلی های سفید و زیبا چراغ های سه شاخه ی شیشه ای فضای رستورانی را در آشپزخانه تداعی می کنند.

مدل آشپزخانه مدرن

به دنبال ترکیب رنگی مناسب باشید

به این کاشی های سیاه نگاه کنید، چه زیبا با رنگ بنفش ترکیب شده اند و یک آشپزخانه کلاسیک و دلنواز را ساخته اند.لوازم دکوری و وسایل آشپزخانه شیرین و دلپذیر به خوبی با محیط تلفیق شده اند، رنگ سفید کابینت ها و ماشین لباس شویی در محیط تعادل رنگی به وجود آورده است.

مدل آشپزخانه مدرن

خاکستری رنگی برای تمام آشپزخانه ها

خاکستری یک رنگ عالی برای دادن جلوه ای معاصر و مدرن به آشپزخانه ی شماست . در این آشپزخانه شیک، رنگ زیبای خاکستری به خوبی با سیاه و سفید ترکیب شده و یک فضای زیبا و شیک را فراهم کرده است .نکته جالبی که در محیط این آشپزخانه به چشم میخورد وجود سه چراغ آویز زیبا در طرح ها و مدل های متفاوت است.برای دیدن انواع مدل های چراغ آویز های اپن یا جزیره آشپزخانه بر روی لینک چراغ آویز سقفی کلیک نمایید.

مدل آشپزخانه مدرن