جای نگهداری زیورآلات، ۶ ایده زیبا در دکوراسیون

مرتب کردن جواهرات بیشتر اوقات یک معضل بزرگ برای خانم ها به حساب می آید، عده ای از بانوان مایل هستند زیورآلات خود را در جعبه ای با نظم نگه داری کنند و تنها در مواقعی که به آن احتیاج دارند از آن استفاده کنند ولی برخی از بانوان تمایل دارند زیورآلات و بدلیجات خود را به زیبایی در دکوراسیون خود به نمایش بگذارند و آن را جزوی از چیدمان منزل خود نشان دهند، ما در این مقاله سعی داریم برای هر دو گروه ایده هایی جالب برای مرتب کردن و به نمایش گذاشتن طلا و جواهرات در دکوراسیون ارائه دهیم!

ظرف پذیرایی چند طبقه، ایده ای دوست داشتنی!

یکی از بهترین وسایلی که همیشه به کمک خانم ها می آید ظرف پذیرایی چند طبقه است این ظروف ها در مهمانی بسیار کاربردی هستند، و یک المان دکوری زیبا نیز در دکوراسیون به حساب می آیند، و حالا به این ظرف پذیرایی سه طبقه با نقش ها و نگار های ظریف و زیبا نگاه کنید! چه ایده ی زیبایی، این ظرف ها برای نگه داری و به نمایش گداشتن جواهرات بسیار مناسب هستند زیرا گنجایش زیادی دارند و البته فضای بسیار کمی را نیز می گیرند.

به آن جعبه و کاسه های کوچک ولی هماهنگ ظرف پذیرایی نگاه کنید! چه الگوی دوست داشتنی برای به نمایش گذاشتن طلا و جواهرات در دکوراسیون خانه ی شما!

جواهر در دکوراسیون
مرتب کردن جواهر در دکوراسیون

مانکن ها، مجسمه ها و قاب ها، ساده و در عین حال زیبا

این فکر را نکنید که مانکن ها فقط برای نشان دادن تنخور لباس ها هستند، آن ها یک ایده ی ناب برای به نمایش گذاشتن طلا و جواهرات هستند و می توانند نگاه ها را بر روی خود نگه دارند!

مرتب کردن طلا
نظم دادن به جواهر

یک گردنبند خاص دارید که می خواهید به زیبایی هرچه تمام تر نشانش بدهید؟ این ایده قطعا برای شما جالب و کاربردی خواهد بود! اگر تندیس و مجسمه ای بزرگ دارید و فکر می کنید دیگر در دکوراسیون شما جایی ندارند اشتباه می کنید، این گردنبند زیبا به خوبی در این تندیس نمود پیدا کرده است و یک جلوه ی فاخر و ارزشمند به دکوراسیون بخشیده است.

نظم دادن به جواهر

طراحی جواهرات یک هنر لوکسه! پس چرا محصول این هنر زیبا را قاب نگیریم و به همه نشانش ندهیم؟استفاده از قاب های زیبا برای نشان دادن جواهرات یک ایده ی لوکس و زیبا به حساب می آید.

مرتب کردن طلا
نظم دادن به جواهر

وسایل قدیمی آشپزخانه، خلاقیتی ناب و بی نظیر

اوه بله! قالب شیرینی پزی! در نظر اول غیر ممکن به نظر می رسد، اما به این عکس نگاه کنید که چگونه با وسایل قدیمی آشپزخانه که دیگر استفاده ای از آن ها نمی شود و ممکن است در هر گوشه ای از اشپزخانه شما پنهان شده باشد برای به نمایش گذاشتن زیورآلات به کار رفته است، قالب های مافین و رنده ها نیز برای رسیدن به این هدف ایده خوبی هستند!

اگر از یکسری از جواهرات به طور مداوم استفاده می کنید آن ها را داخل یک کاسه چشم نواز قرار دهید! کاسه های آنتیک و یا به ارث رسیده از بزرگان فامیل که در حالت عادی استفاده ای از آن ها ندارید برای نظم و چیدمان دادن به این جواهرات عالی هستند و حال و هوایی کلاسیک و لوکس به اتاق و دکوراسیون شما می دهند.

مرتب کردن جواهرات
مرتب و نظم دادن به جواهرات
نظم دادن به جواهر