• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

انواع کلید و پریز: کلید و پریز فده مدل فیرنزه

کلید و پریز فده مدل فیرنزه
کلید و پریز فده مدل فیرنزه

کلید و پریز فده مدل فیرنزه

یک ایده نو در طراحی های امروز دکوراسیون، استفاده از طرح های دکوراتیو یکسان برای قاب کلید و پریز و قاب هالوژن است. قاب کلید و پریز فده کالکشن توسکانا TOSCANA مدل FIRENZE "فیرنزه" با طراحی کلاسیک، خاص و منحصر بفرد خود، دارای همین شاخص است. استفاده از این قاب کلید و پریز فایرنز FIRENZE باعث ایجاد یکپارچگی و حس آرامش در محیط طراحی شده می گردد. قاب کلید و پریز فیرنزه ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش های کار دست در رنگ های طلایی، نقره ای، برنز، پتینه سفید و طلایی می باشد.
مدل فریم فرینزه و یا فایرنزه فده ساختاری مشابه مدل سینااز سری توسکانا دارد تفاوت آنها در انواع حاشیه اطراف این فریم هاست.همچنین می توانید از مدل های متناظر قاب هالوزن فیرنزه برای نورپردازی سقف خود و یکدست شدن تجهیزات روشنایی خود استفاده نمایید.

مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز فده مدل فایرنز

کلید و پریز خارجی
کلید و پریزاسپانیایی
کلید و پریز فلزی
کلید و پریزضد آب
seina-size
محصولات مرتبط: