• English (English)
قاب هالوژن

قاب هالوژن سه تایی مربعی خطی مدل امپوریو

قاب هالوژن سه تایی
قاب هالوژن سه تایی

مشخصات قاب هالوژن امپوریو خطی سه تایی:

قاب هالوژن خطی سه تایی مدل امپوریو EMPORIO MODULAR III، به شکل مستطیل و در ابعاد 17* 53.8 سانتی متر و ابعاد برش برش 52*17 می باشد. فریم هالوژن توکار خطی سه تایی امپوریو قابلیت تغییر زاویه نور را دارد که از آن جهت نورپردازی بر روی دیوار، پرده، تابلو . ... استفاده می شود. همچنین قاب هالوژن سقفی توکار کلاسیک امپوریو با طراحی ظریف و منحصر بفرد خود در 4 رنگ طلایی، پتینه سفید و طلایی، برنز و نقره ای و از جنس آلیاژ برنج و روکش کار دست قابل انتخاب است. وزن چراغ هالوژن توکار سقفی امپوریو خطی 3249 گرم است. 

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،یکی از مدل های خاص قاب هالوژن،قاب هالوژن مربعی است، انتخاب ماژول هالوژن کاملا سلیقه ای هست ممکن است شما به دلیل مدرن بودن دکوراسیون خود و استفاده از وسایلی که دارای گوشه و زوایای خاصی هستند تصمیم بگیرید نورپردازی تان هم با این سبک یکدست باشد یا به عنوان مثال میخواهید قاب هالوژن با حالت مربعی کلید پریز منطبق تر باشد.قاب هالوژن سه تایی خطی امپوریو تقریبا تنها مدل سه تایی هالوژن فده است. که می توانید به صورت ترکیبی با مدل های تکی خطی نیز استفاده کنید.

قاب هالوژن های خطی برای استفاده به صورت سری بسیار مناسب تر هستند، به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید در بالای ورودی راهرو از چند قاب هالوژن استفاد نمایید قاب هالوژن خطی برای این هدف مناسب است همچنین اضافه و کم کردن تعداد آن راحتتر است و آسیبی به چیدمان شما نمی زند. قاب های هالوژن خطی امکان چرخش نور و زاویه دار کردن آن را نیز دارند و می توانید نور آنها را به زاویه مورد نظر خودتان بچرخانید.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن چرخشی همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد. ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن امپوریو خطی سه تایی:

قاب هالوژن نقره ای FD1106CQRCB
فریم هالوژن خارجی FD1106CQROB
هالوژن سقفی خارجی FD1106CQROP
قاب هالوژن برنزی FD1106CQRPB
سایز  قاب هالوژن
ابعاد 53.8*17 سانتیمتر
ابعاد برش 17*52 سانتیمتر
محصولات مرتبط:

مقالات