۸ آینه دکوراتیو زیبا در دکوراسیون داخلی منزل

آینه ها از گذشته تا به امروز در خانه های ما وجود داشته اند و در طرح ها و نقش های مختلفی در بازار عرضه می شوند. امروزه آینه ها یک اکسسوری و المان خاص دکوری نیز در طراحی داخلی دکوراسیون خانه به حساب می آیند و می توانند دیزاین هر منطقه از خانه را چندین درجه ارتقا دهند! در این مقاله شما را با ۸ مدل آینه شیک در دکوراسیون داخلی منزل آشنا خواهیم کرد!

چهره ای تازه برای میز آرایش

به دنبال یک المان دکوری پر زرق و برق برای دکوراسیون مدرن اتاق خواب خود هستید؟ این آینه چطور است؟ یک آینه ی جذاب مسی رنگ که یک اکسسوری دلفریب است، و البته هارمونی زیبایی، به میز آرایش اتاق خوابتان می دهد.

نقش آینه در دکوراسیون

برای هال و سالن ورودی ایده ای دارید؟

هال و سالن ورودی اولین جایی است که به محض ورود به خانه با آن ها برخورد می کنیم! این نقطه از خانه به ما یک دید کلی از دکوراسیون و نورپردازی خانه می دهد، برای همین باید به طراحی دکوراسیون و نورپردازی آن به شدت توجه کرد! به این آینه های شگفت انگیز با قاب های چند ضلعی چوبی که به آینه دیدی سه بعدی می دهد دقت کنید، حالا شما یک هال بی نظیر دارید!

نقش آینه در دکوراسیون

آینه ای به سبک کولی ها!

چه چشم نواز! آینه ای به سبک بوهمیان و کولی ها، این آینه جدا از حال و هوای کولی واری که دارد می تواند استایلی مدرن و مینیمال نیز به دیوارهای خانه ی شما بدهد، اگر دوست ندارید دیوار های خانه ی خود را با المان و اکسسوری ها شلوغ کنید، این آینه بسیار برای سلیقه و خانه ی شما مناسب است.

آینه در طراحی داخلی منزل

زیبایی در سادگی است

همه ی ما این جمله را شنیده ایم که می گویند زیبایی در سادگی است! بله و واقعا هم همینطور است و این آینه ی گرد و ساده ی مسی رنگ این نظریه را اثبات می کند.گاهی اوقات لازم نیست برای بدست آوردن زیبایی به سراغ المان های بزرگ و پر زرق برق برویم...به این آینه ی زیبا نگاه کنید که چگونه با یک گل مصنوعی زیبایی خارق العاده به محیط داده است.

آینه در دکوراسیون منزل

آینه ی کلاسیک هم داریم؟

دکوراسیون کلاسیک و سنتی دارید؟ این آینه برای شما ساخته شده! آینه ای فلزی که پالت رنگی گرم و خیره کننده دارد، و برای دکوراسیون های کلاسیک بسیار مناسب است طرح گل داوودی این آینه خارق العاده به محیط منزل شما شادمانی، عشق و شادی را هدیه می دهد!

آینه در دکوراسیون منزل

آینه هایی به سبک ویکتوریایی

۷ اینه ای ظریف و جذاب با بافت ها و مدل هایی متفاوت، آینه هایی به سبک ویکتوریایی که حال و هوایی لوکس به دکوراسیون خانه ی شما می دهند و برای ایجاد یک نقطه ی کانونی در منزل بسیار مناسب هستند.

آینه در دکوراسیون منزل

انعکاس طبیعت درآینه!

به این آینه با دقت نگاه کنید، چه چیزی این آینه را از بقیه متفاوت می کند؟ بله! قاب جذاب و چشم گیر این آینه که الهام گرفته از طبیعت و پرندگان است، حس جالبی را به ببینده منتقل می کند، ترکیب این آینه ی زیبا با تابلو های هنری یک گالری دیواری جذاب در دکوراسیون ایجاد کرده است.

آینه یک اکسسوری شیک

آینه ی جادویی، آینه ای زیبا

به این می گویند یک آینه ی دکوراتیو کاربردی! قاب شیشه ای چند ضلعی، یک ظاهر منحصر به فرد و پویا به دکوراسیون می دهد و یک المان شیک برای برجسته کردن دیوار به حساب می آید!

آینه یک اکسسوری شیک